Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reiki I

14. 2. 2010

Mám první stupeň reiki, hurá  :-)

Už dlouho mi to vycházelo v andělských kartách (stejně jako například jóga), a také jsem měla možnost díky nedávné návštěvě Rudovy sestry Markéty na vlastní kůži zakusit působení a účinek reiki, takže mne to nakonec zlákalo, abych si o tom začala zjišťovat více a nakonec se nechala dne 29.10.2009 "zasvětit" do prvního stupně reiki.

V první řadě může člověk harmonizovat a léčit sám sebe, a potom rovněž třeba své blízké. V mém případě probíhají reiki terapie na Rudovi a pejskovi Sáře. Během víkendové návštěvy Zlína jsem kratičce ukázala energetické působení i mamce a sestře, které to hřálo a bylo jim to příjemné, ale nebylo tolik času věnovat se tomu pořádně. Samozřejmě se také snažím reiki provádět hlavně na sobě, není-li to tolik času, tak alespoň večer v posteli, před usnutím.

Protože jsem zvědavý tvor a potřebuji co nejvíce informací, koupila jsem si knihu Průvodce Reiki od Diane Stein a doslova ji hltám. Už teď vím, že se budu chtít dozvědět ještě více a získat i druhý stupeň reiki, který pracuje se symboly a umožňuje posílat reiki i na dálku.

Začínám si uvědomovat proudění energie v těle, a to i díky józe, na kterou chodím každé pondělí. Je to vše moc zajímavé a hlavně to pomáhá. Prozatím jsem se tak zbavila bolestí hlavy i bolestí zápěstí, které mě trápilo několik dní a po působení reiki bolest zmizela.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář